V580DJ4-QE1 Rev.V1

| Paneelmodel | V580DJ4-QE1 Rev.V1 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 3840×2160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580DJ4-QE1 Rev.V1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 1270.8 × 721.44 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 1278.08 × 730.89 × 1.32 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| behandeling | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H), Reflection 1.8% (Typ.) |
| luminance | 0 cd/m² |
| Kontrasverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Goeie uitsig by | Symmetry |
| Werk af | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Glas Dikte | - |
| doorlaatbaarheid | 5.0% (Typ.) |
| Kleur Diepte | 1.07B 85% (CIE1931) |
| backlight | No B/L |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Spanningsvoorsiening | 12.0V (Typ.) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1.
INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "V580DJ4-QE1 Rev.V1"
- INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.V1
- V580DJ4-QE1 Rev.V1 datablad
- V580DJ4-QE1 Rev.V1 beeld
- V580DJ4-QE1 Rev.V1 prys
- V580DJ4-QE1 Rev.V1 verspreider

